Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 08:03

Головна » 2020 » Березень » 10 » Методичні посиденьки "Практична арт - терапія"
Методичні посиденьки "Практична арт - терапія"

27 лютого 2020 року в нашому закладі відбулися методичні посиденьки вчителів початкових класів міста "Практична арт - терапія".

Метою проведення даного заходу було: привернути увагу вчителів до теми «Арт-терапія», в подальшому застосування її в початковій школі; розкрити особливості та переваги арт-терапевтичних підходів; показати результативність і безсумнівну користь застосування арт-терапії в школі; довести, що атр-терапія в початкових класах може правомірно стати чудовою здоров'язберігаючою технологією, яку можуть використовувати не тільки психологи, а й вчителі. Розпочала методичні посиденьки директор Владімірова С.А., яка привітала всіх присутніх і звернула увагу на актуальність даної теми при роботі з дітьми. Віртуальну екскурсію простором арт – терапії продемонструвала практичний психолог Опанасюк С.І., яка розкрита суть арт - терапії та детально зупинилася на її методах. В практичній частині робота проходила в центрах активності: "театральний вернісаж" (Васьківська Г.П., голова МО, вчитель початкових класів), "чарівні луки" (Шеремета О.В., вчитель англійської мови) ,"математичне тріоміно" (Мельник Т.О., вчитель початкових класів), "кольорові емоції" (Каленюк Л.П., Кузьмінчук Н.В., вчителі початкових класів), де були розкриті аспекти застосування прийомів арт – терапії на уроках гуманітарного циклу, математики , мистецтва та дизайну і технологій.

Учасники семінару цікаво та активно провели час релаксу «Музично – рухова арт – терапія з LEGO» під керівництвом Красномовець Н. В.
А під час театрального дивертисменту всі присутні мали можливість переглянути сучасну казку "Коза - дереза".

На завершення роботи здійснено обмін думками та підведено підсумки на «Каруселі спілкування». Вивчаючи можливості арт – терапії, ми переконалися, що за нею велике майбутнє кожного здобувача освіти.

Категорія: Новини | Переглядів: 103 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: