Вітаю Вас, Гість · RSS 15.04.2021, 07:59

Головна » 2021 » Лютий » 15 » Конкурс малюнків "Мій дитсадок", "Моя родина"
Конкурс малюнків "Мій дитсадок", "Моя родина"

Правильне виховання - це наша щаслива старість,

погане виховання - це наше майбутнє горе,

це наші сльози, це наша провина перед іншими

людьми, перед усією країною.

А.С. Макаренко

Родина - природний осередок найглибших людських почуттів: тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошана до рідної мови, історії, культури. Наше суспільство здавна визнає очевидну істину: батьки - головні природні вихователі дитини. Історія людського суспільства поклала на батьків головну відповідальність за виховання своїх дітей, "коронувавши" їх як найперших і незамінних вчителів у житті кожної дитини. Про силу виховного впливу батьків красномовно свідчать українські народні прислів'я та приказки: «Які мама й татко, таке й дитятко", "Яка мама - така й сама", "Хороші діти - то честь батька і матері".

Співдружність з сім'єю - одне з першочергових завдань, мабуть, у кожному дошкільному закладі. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та обновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність - запорука успішної взаємодії ЗДО і родини. Здійснення цієї роботи, досягнення в ній справжнього успіху можливі лише при індивідуальному підході до кожної сім'ї. Тільки тоді батьки йтимуть до дитячого садка зі своїми радощами і сумнівами, стають єдиним колективом, завжди допоможуть і підтримають педагога.

27 вересня 2020 року ми відсвяткували професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля». З нагоди свята в старшій груп №1 ЗДО №5 «Квіткограй» відбувся конкурс малюнків: «Мій дитсадок», «Моя родина», в режимі онлайн, в якому взяли участь вихованці та їх батьки.

Родини дітей старшої групи №1 «Мак» дуже зацікавились цим конкурсом. Було намальовано багато цікавих робіт. Малеча разом з батьками із задоволенням відображали на малюнках свої родини, свій дитячий садочок. Роботи були яскраві, цікаві, креативні, індивідуальні, неповторні. Ми вважаємj, що малята отримали велике задоволення від співпраці з батьками.

Усе суще, що живе на Землі, має свій початок і свій кінець. Сім'я у цьому одвічному циклі — початок, що витворює саму людину. І хоча минають тисячоліття людської цивілізації, роль сім’ї у вихованні особистості не змінилась. Навіть у наше сьогодення, таке тривожне, економічно і соціально нестабільне, сім'я, хоч і зазнає значного негативного впливу, але й далі є тим єдиним острівцем у бурхливому життєвому морі, де людина може знайти свій прилисток, розраду і надію, і залежить це від нас самих, наших взаємин один з одним, наших уподобань і прагнень, від того, що найбільше цінуємо у людському бутті. Головне - рівень психолого-педагогічної культури батьків і педагогів, а вже потім усе інше.

Педагоги нашого дошкільного закладу намагаються якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини. Батьки не повинні виступати в ролі експертів чи спостерігачів роботи педагогів. Ми - рівноправні партнери і союзники. Практика показує: жодні заходи не дадуть позитивних результатів, якщо до них не залучати батьків, якщо поставлені проблеми не розв'язуються разом з ними — першими і найавторитетнішими вчителями.

Категорія: Новини | Переглядів: 21 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: