Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 08:00

НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст."  є юридичною особою, внесений до єдиного державного реєстру, має самостійний кошторис, печатку, штами, ідентифікаційний код, бланки з власними реквізитами, має рахунки в органах державного казначейства. Заклад функціонує з 1 вересня 2005 року, земельна ділянка, яка належить школі має площу 1018 кв.м.

Повна назва: Навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад –

загальноосвітній навчальний заклад І ст.»  м. Славути Хмельницької області

Мова освітнього процесу - державна

Форми здобуття освіти  - інституційна (денна).

Адреса: 30002, Хмельницька область, м.Славута, вулиця Князів Сангушків, 64

Телефон: (038 – 42) 7 – 11 – 06

Електрона пошта: nvo2sl@ukr.net

Функціонує: 4 дошкільні групи  - І молодша (2 – 3 роки), ІІ молодша (3 – 4 роки),

середня (4 – 5 років), старша (5 – 6 років)

4 початкові класи – 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі:

Дошкілля - 114

Початкова школа - 106

ГПД: діють 2 ГПД для здобувачів освіти 1 – 4 класів.

Учні 1 – го класу: мають можливість перебувати в закладі з 08.00 – 18.00 з трьохразовим

харчуванням та денним сном.

Режим роботи: п’ятиденка з 07.30 - 18.00.

Харчування: трьохразове гаряче харчування.

Проблема над якою працює заклад: «Впровадження здоров'язбережувальних технологій

у навчально - виховний процес закладу як умова формування культури здоров'я дітей».

Правила прийому

Прийом дітей до дошкільних груп здійснюється директором НВК протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, копії свідоцтва про народження.
       До першого класу НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст." приймаються діти, як правило, з 6 років. Якщо Вашій дитині не має повних шість років, але є вже 5 років 8 місяців ви маєте повне право віддати свою дитину до першого класу. Прийом дітей здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:
· заява;

· копія свідоцтва про народження;

· медична картка дитини встановленого зразка.

Територія обслуговування закріплена за закладом:

НВК «ДНЗ - ЗОШ І ст.» (дошкільна ланка)

Вулиці: Спаська, Михайла Ломоносова, Федора Михайлова, Лева Толстого,Залізнична, Будівельна, Івана Мічуріна,  Суворова від № 50 - парна і непарна сторони до кінця, Князів Сангушків  від № 53 - парна і непарна сторони до кінця.

Провулки:  Шкільний, Миколи Кузнєцова, Федора Михайлова, Привокзальний, Михайла Ломоносова, Маршала Жукова, Будівельний, Миколи Амосова.

НВК « ДНЗ-ЗОШ І ст.» (початкова ланка)

Вулиці: Михайла Ломоносова, Олександра Суворова від № 50 - парна і непарна сторони до кінця , Князів Сангушків від №53 - парна і непарна сторони до кінця, вул. Залізнична, вул. Будівельників.

Провулки: Будівельників.

Хто це завітав на наш сайт?

«  Січень 2021  »